SY32K48H-PD
SY32K48H-PD APC by Schneider Electric
Виробник: APC by Schneider Electric
UPS - Uninterruptible Power Supplies APC Symmetra PX 32kW All-In-One, Scalable to 48kW, 400V
Написати відгук