Продукція > SUNNY > SYS1561-1105-EU-USB
SYS1561-1105-EU-USB
SYS1561-1105-EU-USB SUNNY
1561.pdf
Виробник: SUNNY
Category: Plug-in Power Supplies
Description: Power supply: switching; mains power supply,mains,plug-in; 5VDC
Type of power supply: switching
Kind of power supply: mains; mains power supply; plug-in
Output voltage: 5V DC
Maximum output current: 2.1A
Power: 10.5W
Kind of output connector: USB
Body dimensions: 64x45x30mm