Продукція > SUNNY > SYS1576-12012-M3
SYS1576-12012-M3
SYS1576-12012-M3 SUNNY
SYS1576.pdf
Виробник: SUNNY
Category: Desktop Power Supplies
Description: Power supply: switching; 12VDC; 10A; Out: 5,5/2,1; 120W; 90÷264VAC
Operating temperature: 0...40°C
Kind of input connector: IEC C6
Polarisation: positive inner pin
Type of power supply: switching
Kit contents: without power cable
Body dimensions: 169x61x39mm
Length of output cable: 1.5m
Maximum output current: 10A
Output voltage: 12V DC
Supply voltage: 90...264V AC
Power: 0.12kW
Kind of output connector: 5,5/2,1
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Connector variant: straight
Operating modes: constant voltage
Kind of power supply: desktop; mains
на замовлення 19 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Desktop Power Supplies, Description: Power supply: switching; 12VDC; 10A; Out: 5,5/2,1; 120W; 90÷264VAC, Operating temperature: 0...40°C, Kind of input connector: IEC C6, Polarisation: positive inner pin, Type of power supply: switching, Kit contents: without power cable, Body dimensions: 169x61x39mm, Length of output cable: 1.5m, Maximum output current: 10A, Output voltage: 12V DC, Supply voltage: 90...264V AC, Power: 0.12kW, Kind of output connector: 5,5/2,1, Conform to the norm: Energy efficiency Level VI, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Connector variant: straight, Operating modes: constant voltage, Kind of power supply: desktop; mains.