Продукція > SUNNY > SYS1621-PD20W-W2E
SYS1621-PD20W-W2E
SYS1621-PD20W-W2E SUNNY
SYS1621-W2E-C20.pdf
Виробник: SUNNY
Category: Plug-in Power Supplies
Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 5VDC,; 3A; 20W; 80x39x27mm
Type of power supply: switching
Kind of power supply: mains; plug-in
Output voltage: 5V DC; 9V DC; 12V DC
Power: 20W
Kind of output connector: USB C socket
Body dimensions: 80x39x27mm
Supply voltage: 90...264V AC
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
Operating temperature: 0...40°C
Connectors for the country: Europe
Operating modes: power delivery
Trade name: charger for telephone; USB charger
Maximum output current: 3A