Продукція > SUNNY > SYS1621-PD30W
SYS1621-PD30W
  • SYS1621-PD30W
  • SYS1621-PD30W
SYS1621-PD30W SUNNY
SYS1621-PD30W.pdf
Виробник: SUNNY
Category: Plug-in Power Supplies
Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 5VDC,; 3A; 30W; 58x58x28mm