Продукція > SUNNY > SYS1621-PD60W-GAN
SYS1621-PD60W-GAN
SYS1621-PD60W-GAN SUNNY
SYS1621-PD60W-GAN.pdf
Виробник: SUNNY
Category: Plug-in Power Supplies
Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 5VDC,; 3A; 60W; 61x61x29mm
Type of power supply: switching
Kind of power supply: mains; plug-in
Output voltage: 5V DC; 9V DC; 12V DC; 15V DC; 20V DC
Power: 60W
Kind of output connector: USB C socket
Body dimensions: 61x61x29mm
Operating temperature: -5...35°C
Operating modes: power delivery
Trade name: charger for telephone; USB charger
Maximum output current: 3A