Продукція > SUNNY > SYS1621-PD60W-T2
SYS1621-PD60W-T2
  • SYS1621-PD60W-T2
  • SYS1621-PD60W-T2
SYS1621-PD60W-T2 SUNNY
SYS1621-PD60W-T2.pdf
Виробник: SUNNY
Category: Desktop Power Supplies
Description: Power supply: switching; 5VDC,; 3A; Out: USB C; 60W; 90÷264VAC; GaN
Type of power supply: switching
Output voltage: 5V DC; 9V DC; 12V DC; 15V DC; 20V DC
Maximum output current: 3A
Kind of output connector: USB C
Power: 60W
Supply voltage: 90...264V AC
Kind of power supply: desktop; mains
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Kit contents: without power cable
Body dimensions: 61x61x29mm
Operating modes: constant voltage; power delivery
Operating temperature: -5...35°C
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
Technology: GaN
Kind of input connector: IEC C8
на замовлення 11 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Desktop Power Supplies, Description: Power supply: switching; 5VDC,; 3A; Out: USB C; 60W; 90÷264VAC; GaN, Type of power supply: switching, Output voltage: 5V DC; 9V DC; 12V DC; 15V DC; 20V DC, Maximum output current: 3A, Kind of output connector: USB C, Power: 60W, Supply voltage: 90...264V AC, Kind of power supply: desktop; mains, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Kit contents: without power cable, Body dimensions: 61x61x29mm, Operating modes: constant voltage; power delivery, Operating temperature: -5...35°C, Conform to the norm: Energy efficiency Level VI, Technology: GaN, Kind of input connector: IEC C8.