Продукція > SUNNY > SYS1621-PD60W
SYS1621-PD60W
  • SYS1621-PD60W
  • SYS1621-PD60W
SYS1621-PD60W SUNNY
SYS1621-PD30W.pdf
Виробник: SUNNY
Category: Plug-in Power Supplies
Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 5VDC,; 3A; 60W; 65x65x28mm
Type of power supply: switching
Kind of power supply: mains; plug-in
Output voltage: 5V DC; 9V DC; 12V DC; 15V DC; 20V DC
Power: 60W
Kind of output connector: USB C socket
Body dimensions: 65x65x28mm
Operating temperature: 0...40°C
Operating modes: power delivery
Trade name: charger for telephone; USB charger
Maximum output current: 3A