SZ211006-1
SZ211006-1 DB Unlimited
SZ211006-1.pdf
Виробник: DB Unlimited
Description: SPEAKER TOP PORT 86DB RECT
Packaging: Tray
Shape: Rectangular
Type: General Purpose
Technology: Piezo
Termination: Solder Pads
Frequency - Self Resonant: 1kHz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Frequency Range: 1 kHz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 86.00
Efficiency - Testing: 100mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER TOP PORT 86DB RECT, Packaging: Tray, Shape: Rectangular, Type: General Purpose, Technology: Piezo, Termination: Solder Pads, Frequency - Self Resonant: 1kHz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Frequency Range: 1 kHz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 86.00, Efficiency - Testing: 100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).