SZ216V8.T
SZ216V8.T SMC Diode Solutions
SZ212V4_-_SZ2147.pdf
Виробник: SMC Diode Solutions
Description: DIODE ZENER 6.8V 500MW DIE
Tolerance: ±5%
Packaging: Tray
Package / Case: Die
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.8 V
Impedance (Max) (Zzt): 5 Ohms
Supplier Device Package: Die
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 5 V
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 6.8V 500MW DIE, Tolerance: ±5%, Packaging: Tray, Package / Case: Die, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.8 V, Impedance (Max) (Zzt): 5 Ohms, Supplier Device Package: Die, Part Status: Active, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 5 V.