SZ300812-1
SZ300812-1 DB Unlimited
SZ300812-1.pdf
Виробник: DB Unlimited
Speakers & Transducers Piezo Speaker
на замовлення 543 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER TOP PORT 80DB RECT, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.181" L x 0.787" W (30.00mm x 20.00mm), Shape: Rectangular, Type: General Purpose, Technology: Piezo, Termination: Solder Pads, Frequency - Self Resonant: 1300Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Power - Max: 16 W, Power - Rated: 5 W, Frequency Range: 300 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 80.00, Efficiency - Testing: 100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Інші пропозиції SZ300812-1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SZ300812-1 SZ300812-1 Виробник : DB Unlimited SZ300812-1.pdf Description: SPEAKER TOP PORT 80DB RECT
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.181" L x 0.787" W (30.00mm x 20.00mm)
Shape: Rectangular
Type: General Purpose
Technology: Piezo
Termination: Solder Pads
Frequency - Self Resonant: 1300Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Power - Max: 16 W
Power - Rated: 5 W
Frequency Range: 300 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 80.00
Efficiency - Testing: 100mm