Продукція > SYNZEN > SZK-C-2L20
SZK-C-2L20
SZK-C-2L20 Synzen
petra
Виробник: Synzen
Description: 4G LTE ANT FLAT PATCH IPEX
Packaging: Bag
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 698MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.2GHz, 2.3GHz ~ 2.4GHz, 2.5GHz ~ 2.69GHz
Applications: 2G, 3G, 4G, LTE, NB-IOT
Gain: 3.35dBi, 2.37dBi, 2.21dBi, 2.59dBi
Termination: U.FL (UMCC), IPEX MHF1
Number of Bands: 4
Antenna Type: Flat Patch
Height (Max): 0.008" (0.20mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 829MHz, 1.955GHz, 2.35GHz, 2.595GHz
RF Family/Standard: Cellular
Part Status: Active
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 4G LTE ANT FLAT PATCH IPEX, Packaging: Bag, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 698MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.2GHz, 2.3GHz ~ 2.4GHz, 2.5GHz ~ 2.69GHz, Applications: 2G, 3G, 4G, LTE, NB-IOT, Gain: 3.35dBi, 2.37dBi, 2.21dBi, 2.59dBi, Termination: U.FL (UMCC), IPEX MHF1, Number of Bands: 4, Antenna Type: Flat Patch, Height (Max): 0.008" (0.20mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 829MHz, 1.955GHz, 2.35GHz, 2.595GHz, RF Family/Standard: Cellular, Part Status: Active.