Продукція > SYNZEN > SZK-C-2M10-100-01
SZK-C-2M10-100-01
SZK-C-2M10-100-01 Synzen
draconis_szk-c-2m10---datasheet---ism-dual-band_rev-0-2.pdf
Виробник: Synzen
Description: ISM ANT 868/915 FLAT PATCH IPEX
Features: Cable - 100mm
Packaging: Bulk
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 863MHz ~ 870MHz, 902MHz ~ 928MHz
Applications: ISM, LoRa
Gain: 1.4dBi, 0.76dBi
Termination: I-PEX MHFI (U.FL)
Number of Bands: 2
Antenna Type: Flat Patch
Height (Max): 0.008" (0.20mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 866.5MHz, 915MHz
RF Family/Standard: General ISM
на замовлення 210 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ISM ANT 868/915 FLAT PATCH IPEX, Features: Cable - 100mm, Packaging: Bulk, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 863MHz ~ 870MHz, 902MHz ~ 928MHz, Applications: ISM, LoRa, Gain: 1.4dBi, 0.76dBi, Termination: I-PEX MHFI (U.FL), Number of Bands: 2, Antenna Type: Flat Patch, Height (Max): 0.008" (0.20mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 866.5MHz, 915MHz, RF Family/Standard: General ISM.