Продукція > ONSEMI > SZMM5Z9V1T5G
SZMM5Z9V1T5G
SZMM5Z9V1T5G onsemi
457A15A5720968601F4D117F6751C1F201EBAC6F788C681ACFD3C30E16661E04.pdf
Виробник: onsemi
Zener Diodes 200 mW 2.4 V Standard Tolerance Zener Diode Voltage Regulator
на замовлення 2376 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SZMM5Z9V1T5G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SZMM5Z9V1T5G Виробник : ON Semiconductor Description: ZENER DIODE 9.1V 500MW SOD523
товару немає в наявності
SZMM5Z9V1T5G SZMM5Z9V1T5G Виробник : ON Semiconductor MM5Z2V4T1-D-1551523.pdf Zener Diodes 200 mW 2.4 V Standard Tolerance ZenerDiodeVoltage Regulator