Продукція > EMAS > T0-IF5M220ZM05
T0-IF5M220ZM05
  • T0-IF5M220ZM05
  • T0-IF5M220ZM05
T0-IF5M220ZM05 EMAS
productoverview.pdf emas_signalling devices.pdf
Виробник: EMAS
Category: Signalling Columns
Description: Signalling column; LED; 220VAC; Sound level: 90dB; IP65; IF; 55mm
Supply voltage: 220V AC
Manufacturer series: IF
IP rating: IP65
Light source: LED
Type of signaller: signalling column
Diameter: 55mm
Sound level: 90dB
Signalling method: blinking light; buzzer; continuous light
на замовлення 2 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Signalling Columns, Description: Signalling column; LED; 220VAC; Sound level: 90dB; IP65; IF; 55mm, Supply voltage: 220V AC, Manufacturer series: IF, IP rating: IP65, Light source: LED, Type of signaller: signalling column, Diameter: 55mm, Sound level: 90dB, Signalling method: blinking light; buzzer; continuous light.