Продукція > EMAS > T0-IF6P024WM05
T0-IF6P024WM05
T0-IF6P024WM05 EMAS
productoverview.pdf emas_signalling devices.pdf
Виробник: EMAS
Category: Signalling Columns
Description: Signalling column; LED; 24VDC; 24VAC; IP65; IF; 65mm
Light source: LED
Type of signaller: signalling column
Diameter: 65mm
Supply voltage: 24V AC; 24V DC
Signalling method: blinking light; buzzer; continuous light
Manufacturer series: IF
IP rating: IP65
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Category: Signalling Columns, Description: Signalling column; LED; 24VDC; 24VAC; IP65; IF; 65mm, Light source: LED, Type of signaller: signalling column, Diameter: 65mm, Supply voltage: 24V AC; 24V DC, Signalling method: blinking light; buzzer; continuous light, Manufacturer series: IF, IP rating: IP65.