Продукція > EMAS > T0-IT120Y220
T0-IT120Y220
T0-IT120Y220 EMAS
productoverview.pdf 563975t_v1.pdf
Виробник: EMAS
Category: Light Signalling Devices
Description: Signaller: lighting; yellow; IT; 220VAC; Light source: LED; 3.4W
Supply voltage: 220V AC
Manufacturer series: IT
Light source: LED
Type of signaller: lighting
Additional functions: lighting functions x8
Operating temperature: -20...50°C
Lamp diameter: 120mm
Power consumption: 3.4W
Signalling method: 360º; blinking light; flashing light; rotating light
Colour: yellow
на замовлення 9 шт:
Написати відгук
Category: Light Signalling Devices, Description: Signaller: lighting; yellow; IT; 220VAC; Light source: LED; 3.4W, Supply voltage: 220V AC, Manufacturer series: IT, Light source: LED, Type of signaller: lighting, Additional functions: lighting functions x8, Operating temperature: -20...50°C, Lamp diameter: 120mm, Power consumption: 3.4W, Signalling method: 360º; blinking light; flashing light; rotating light, Colour: yellow.