T0051325099N
T0051325099N Apex Tool Group
weller.php?action=send&modul_erp_article__lang=us&modul_erp_article__main_nr=74
Виробник: Apex Tool Group
Description: XDS 1 DESOLDERING TIP 1.4X2.5 L
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: DSX
Diameter: 0.055" (1.40mm) ID, 0.098" (2.50mm) OD
Length: 0.413" (10.50mm)
Tip Shape: Tiplet
Tip Type: Desoldering
на замовлення 54 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XDS 1 DESOLDERING TIP 1.4X2.5 L, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: DSX, Diameter: 0.055" (1.40mm) ID, 0.098" (2.50mm) OD, Length: 0.413" (10.50mm), Tip Shape: Tiplet, Tip Type: Desoldering.