T043GBP002-V0
T043GBP002-V0 Shenzhen Wanty Photoelectric
Виробник: Shenzhen Wanty Photoelectric
Description: CAPACITIVE TFT HDMI, USB 4.3"
Packaging: Bag
Display Type: TFT
Backlight: LED
Interface: HDMI, USB
Viewing Area: 95.04mm W x 53.86mm H
Dot Pixels: 800 x 480
Diagonal Screen Size: 4.33" (110.00mm)
Background Color: Black
Touchscreen: Capacitive
Part Status: Active
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAPACITIVE TFT HDMI, USB 4.3", Packaging: Bag, Display Type: TFT, Backlight: LED, Interface: HDMI, USB, Viewing Area: 95.04mm W x 53.86mm H, Dot Pixels: 800 x 480, Diagonal Screen Size: 4.33" (110.00mm), Background Color: Black, Touchscreen: Capacitive, Part Status: Active.