T080GBP002-V0
T080GBP002-V0 Shenzhen Wanty Photoelectric
Виробник: Shenzhen Wanty Photoelectric
Description: CAPACITIVE TFT HDMI, USB 8.0"
Packaging: Bag
Display Type: TFT
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: HDMI, USB
Viewing Area: 162.05mm W x 121.54mm H
Dot Pixels: 1024 x 768
Diagonal Screen Size: 8.03" (204.00mm)
Background Color: Black
Touchscreen: Capacitive
Part Status: Active
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAPACITIVE TFT HDMI, USB 8.0", Packaging: Bag, Display Type: TFT, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: HDMI, USB, Viewing Area: 162.05mm W x 121.54mm H, Dot Pixels: 1024 x 768, Diagonal Screen Size: 8.03" (204.00mm), Background Color: Black, Touchscreen: Capacitive, Part Status: Active.