Продукція > TAMURA > T1008-47NG
T1008-47NG Tamura
T1008%20Series.pdf
Виробник: Tamura
Description: FIXED IND 47NH 1A 160 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук