T101GBP002-V0-CA
T101GBP002-V0-CA Shenzhen Wanty Photoelectric
Виробник: Shenzhen Wanty Photoelectric
Description: CAPACITIVE TFT HDMI, USB 10.1"
Packaging: Bag
Display Type: TFT
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: HDMI, USB
Viewing Area: 216.96mm W x 135.60mm H
Dot Pixels: 1280 x 800
Diagonal Screen Size: 10.12" (257.00mm)
Background Color: Black
Touchscreen: Capacitive
Part Status: Active
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAPACITIVE TFT HDMI, USB 10.1", Packaging: Bag, Display Type: TFT, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: HDMI, USB, Viewing Area: 216.96mm W x 135.60mm H, Dot Pixels: 1280 x 800, Diagonal Screen Size: 10.12" (257.00mm), Background Color: Black, Touchscreen: Capacitive, Part Status: Active.