T11-611-12 Schurter
Виробник: Schurter
Circuit Breaker Thermal 1Pole 12A 240VAC
на замовлення 95 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук