T1200243220-000
T1200243220-000 TE Connectivity AMP Connectors
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: H24B-TG-M32/TS-M20
Packaging: Bulk
Connector Type: Hood
Size / Dimension: 4.724" L x 1.693" W x 2.362" H (120.00mm x 43.00mm x 60.00mm)
Style: Side and Top Entry
Thread Size: M20 and M32
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C