Продукція > TAMURA > T1210-10NG
T1210-10NG Tamura
T1210%20Series.pdf
Виробник: Tamura
Description: FIXED IND 10NH 1A 60 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук