Продукція > TAMURA > T1210-3R3G
T1210-3R3G Tamura
T1210%20Series.pdf
Виробник: Tamura
Description: FIXED IND 3.3UH 220MA 1.2OHM SMD
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 1.2Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 145MHz
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 220 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 220MA 1.2OHM SMD, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, DC Resistance (DCR): 1.2Ohm Max, Q @ Freq: 30 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 145MHz, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 220 mA.