Продукція > KEMET > T140B107K006ASTR
T140B107K006ASTR
T140B107K006ASTR Kemet
kem_t2034_t140_axial_t242.pdf
Виробник: Kemet
Cap Tant Solid 100uF 6V 10% (4.7 X 12.04mm) Axial 1.6 Ohm 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук