T1440241125-000
T1440241125-000 TE Connectivity AMP Connectors
product-T1440241125-000.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: T1440241125-000
Packaging: Bulk
Connector Type: Base - Box Mount
Size / Dimension: 5.669" L x 2.244" W x 2.228" H (144.00mm x 57.00mm x 56.60mm)
Style: Side Entry
Thread Size: M25
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Size: H24B
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Lock Location: Locking Clip (2) on Base Bottom
Housing Material: Aluminum Alloy, Die Cast
Housing Color: Gray
Housing Finish: Powder Coated
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: T1440241125-000, Packaging: Bulk, Connector Type: Base - Box Mount, Size / Dimension: 5.669" L x 2.244" W x 2.228" H (144.00mm x 57.00mm x 56.60mm), Style: Side Entry, Thread Size: M25, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Size: H24B, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Lock Location: Locking Clip (2) on Base Bottom, Housing Material: Aluminum Alloy, Die Cast, Housing Color: Gray, Housing Finish: Powder Coated.