T1440242125-100
T1440242125-100 TE Connectivity AMP Connectors
product-T1440242125-100.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: H24B-SGR-M25
Packaging: Bulk
Connector Type: Base - Box Mount
Size / Dimension: 5.669" L x 2.244" W x 2.228" H (144.00mm x 57.00mm x 56.60mm)
Style: Side Entry
Thread Size: M25
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C