T15JA07G-K
T15JA07G-K Taiwan Semiconductor Corporation
T15JA05G-K SERIES_B2103.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: 15A, 1000V, STANDARD BRIDGE RECT
Diode Type: Single Phase
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Technology: Standard
Supplier Device Package: TS-6P
Voltage - Peak Reverse (Max): 1 kV
Current - Average Rectified (Io): 15 A
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 15 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1000 V
на замовлення 1465 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 15A, 1000V, STANDARD BRIDGE RECT, Packaging: Tube, Package / Case: 4-SIP, TS-6P, Mounting Type: Through Hole, Diode Type: Single Phase, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Technology: Standard, Supplier Device Package: TS-6P, Voltage - Peak Reverse (Max): 1 kV, Current - Average Rectified (Io): 15 A, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 15 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1000 V.