T1610-600E
T1610-600E Lumimax Optoelectronic Technology
view?usp=drive_link
Виробник: Lumimax Optoelectronic Technology
Description: TRIAC 600V 16A TO-220E-3
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220E-3
Mounting Type: Through Hole
Triac Type: Logic - Sensitive Gate
Configuration: Single
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Current - Hold (Ih) (Max): 20 mA|mA
Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 10 mA|mA
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): 160A @ 50Hz
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 1.3 V
Supplier Device Package: TO-220E-3
Current - On State (It (RMS)) (Max): 16 A
Voltage - Off State: 600 V
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIAC 600V 16A TO-220E-3, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220E-3, Mounting Type: Through Hole, Triac Type: Logic - Sensitive Gate, Configuration: Single, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ), Current - Hold (Ih) (Max): 20 mA|mA, Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 10 mA|mA, Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): 160A @ 50Hz, Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 1.3 V, Supplier Device Package: TO-220E-3, Current - On State (It (RMS)) (Max): 16 A, Voltage - Off State: 600 V.