Продукція > WAYON > T1635H-800NBL
T1635H-800NBL WAYON
Виробник: WAYON
Category: SMD/THT thyristors
Description: Thyristor; 800V; Ifmax: 16A; Igt: 35mA; TO263; SMD; reel,tape
Type of thyristor: thyristor
Max. off-state voltage: 0.8kV
Max. load current: 16A
Case: TO263
Gate current: 35mA
Max. forward impulse current: 160A
Mounting: SMD
Kind of package: reel; tape
Написати відгук
Category: SMD/THT thyristors, Description: Thyristor; 800V; Ifmax: 16A; Igt: 35mA; TO263; SMD; reel,tape, Type of thyristor: thyristor, Max. off-state voltage: 0.8kV, Max. load current: 16A, Case: TO263, Gate current: 35mA, Max. forward impulse current: 160A, Mounting: SMD, Kind of package: reel; tape, Features of semiconductor devices: high temperature.