T18-2VNFF200-9M
T18-2VNFF200-9M Banner Engineering Corporation
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: T18-2 SERIES: FIXED FIELD; RANGE
Packaging: Box
Sensing Distance: 7.874" (200mm)
Sensing Method: Background Suppression
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Output Configuration: NPN - Dark-ON/Light-ON - Selectable
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Response Time: 1.5ms
Ingress Protection: IP67, IP68, IP69K
Cable Length: 354.33" (9m)
Connection Method: Cable
Light Source: Red (624nm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: T18-2 SERIES: FIXED FIELD; RANGE, Packaging: Box, Sensing Distance: 7.874" (200mm), Sensing Method: Background Suppression, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Output Configuration: NPN - Dark-ON/Light-ON - Selectable, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Response Time: 1.5ms, Ingress Protection: IP67, IP68, IP69K, Cable Length: 354.33" (9m), Connection Method: Cable, Light Source: Red (624nm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T18-2VNFF200-9M T18-2VNFF200-9M Виробник : Banner Engineering 201875.pdf Photoelectric Sensors T18-2 Series: Fixed Field; Range: 200 mm; Input: 10-30 V dc; Outputs: complementary NPN; 9 m 4-conductor PVC Cable