T18-2VPFF50-Q8 Banner Engineering Corporation
201875.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: T18-2 SERIES: FIXED FIELD; RANGE
Packaging: Box
Sensing Distance: 1.969" (50mm)
Sensing Method: Background Suppression
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Output Configuration: PNP - Dark-ON/Light-ON - Selectable
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Response Time: 1.5ms
Ingress Protection: IP67, IP68, IP69K
Connection Method: Connector
Light Source: Red (624nm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: T18-2 SERIES: FIXED FIELD; RANGE, Packaging: Box, Sensing Distance: 1.969" (50mm), Sensing Method: Background Suppression, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Output Configuration: PNP - Dark-ON/Light-ON - Selectable, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Response Time: 1.5ms, Ingress Protection: IP67, IP68, IP69K, Connection Method: Connector, Light Source: Red (624nm).
Інші пропозиції T18-2VPFF50-Q8
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T18-2VPFF50-Q8 T18-2VPFF50-Q8 Виробник : Banner Engineering 201875-3079115.pdf Photoelectric Sensors T18-2 Series: Fixed Field; Range: 50 mm; Input: 10-30 V dc; Outputs: Complementary PNP; 4-pin M12 Integral QD