Продукція > TAMURA > T1812-330J
T1812-330J Tamura
T1812%20Series.pdf
Виробник: Tamura
Description: FIXED IND 33UH 230MA 4 OHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.195" L x 0.150" W (4.95mm x 3.81mm)
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 4Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 23MHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.143" (3.63mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 230 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 230MA 4 OHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.195" L x 0.150" W (4.95mm x 3.81mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, DC Resistance (DCR): 4Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 23MHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.143" (3.63mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 230 mA.