T1902244020-000 TE Connectivity AMP Connectors
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=T190224XXXXX00&DocType=Customer+Drawing&DocLang=EN
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: T1902244020-000
Packaging: Bulk
Connector Type: Hood
Size / Dimension: 6.142" L x 2.244" W x 3.543" H (156.00mm x 57.00mm x 90.00mm)
Style: Side and Top Entry
Thread Size: M20 and M40
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Size: H24B
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Lock Location: Screw Locks on Hood
Housing Material: Aluminum Alloy, Die Cast
Housing Color: Gray
Housing Finish: Powder Coated
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: T1902244020-000, Packaging: Bulk, Connector Type: Hood, Size / Dimension: 6.142" L x 2.244" W x 3.543" H (156.00mm x 57.00mm x 90.00mm), Style: Side and Top Entry, Thread Size: M20 and M40, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Size: H24B, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Lock Location: Screw Locks on Hood, Housing Material: Aluminum Alloy, Die Cast, Housing Color: Gray, Housing Finish: Powder Coated.