T1920101116-000
T1920101116-000 TE Connectivity AMP Connectors
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: H10BPR-TGH-PG16
Packaging: Bulk
Connector Type: Hood
Size / Dimension: 5.748" L x 2.283" W x 3.976" H (146.00mm x 58.00mm x 101.00mm)
Style: Top Entry
Thread Size: PG16
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C