T1920101140-009 TE Connectivity
Виробник: TE Connectivity
Category: HARTING connectors
Description: Enclosure for connectors: HDC; for cable; IP68; EMC; aluminium
Type enclosure for connectors: HDC
Mechanical mounting: for cable
IP rating: IP68
Connector variant: EMC
Enclosure material: aluminium
Operating temperature: -40...125°C
на замовлення 24 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: H10BPR-TGH-M40-EMC-C, Features: Corrosion Resistant, EMC Resistant, Packaging: Box, Connector Type: Hood, Size / Dimension: 5.748" L x 2.283" W x 3.976" H (146.00mm x 58.00mm x 101.00mm), Style: Top Entry, Thread Size: M40, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Size: H10B, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Lock Location: Screw Locks on Hood, Housing Material: Aluminum Alloy, Die Cast, Housing Color: Gray, Housing Finish: Powder Coated.
Інші пропозиції T1920101140-009
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Features: Corrosion Resistant, EMC Resistant
Packaging: Box
Connector Type: Hood
Size / Dimension: 5.748" L x 2.283" W x 3.976" H (146.00mm x 58.00mm x 101.00mm)
Style: Top Entry
Thread Size: M40
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C