T1K-191064-CS8788 TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: T1K-191064-CS8788
Packaging: Box
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Material: Polyimide
Label Type: Die Cut
Label Size: 0.75" x 0.25" (19.1mm x 6.4mm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: T1K-191064-CS8788, Packaging: Box, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Material: Polyimide, Label Type: Die Cut, Label Size: 0.75" x 0.25" (19.1mm x 6.4mm), Part Status: Active.