T1K-445064-10-9 TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=TTDS-034&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL IDENTIFICATION TAPE
Packaging: 10000 per Roll
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Material: Polyimide
Label Type: Die Cut
Label Size: 1.75" x 0.25" (44.5mm x 6.4mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL IDENTIFICATION TAPE, Packaging: 10000 per Roll, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Material: Polyimide, Label Type: Die Cut, Label Size: 1.75" x 0.25" (44.5mm x 6.4mm).