Продукція > SAMTEC > T1M-15-GF-S-RA-TR
T1M-15-GF-S-RA-TR
T1M-15-GF-S-RA-TR Samtec
t1m_sx-3447505.pdf
Виробник: Samtec
Headers & Wire Housings 1.00 DISCRETE WIRE COMPONENTS
на замовлення 1216 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Conn Unshrouded Header HDR 15 POS 1mm Solder RA SMD T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T1M-15-GF-S-RA-TR T1M-15-GF-S-RA-TR Виробник : Samtec Inc. Description: CONN HEADER SMD R/A 15POS 1MM
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
T1M-15-GF-S-RA-TR T1M-15-GF-S-RA-TR Виробник : Samtec 38577472640258136cc09.pdf Conn Unshrouded Header HDR 15 POS 1mm Solder RA SMD T/R
на замовлення 100 шт:
Мінімальне замовлення: 42
товару немає в наявності