T21MU18KCI
T21MU18KCI Temprel
Виробник: Temprel
Description: 18" PROBE LENGTH X 1/8" PROBE DI
Packaging: Box
Type: K-Type Thermocouple
Usage: Liquids, Semi Solids
Tip Type: Immersion / Penetration, Rounded
Plug Color: Yellow
Plug Type: Sub-Mini (Thermocouple Plug)
Probe Length: 18.000" (457.20mm)
Probe Material: Inconel
Probe Temperature Range: -328 ~ 2282°F (-200 ~ 1250°C)
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 18" PROBE LENGTH X 1/8" PROBE DI, Packaging: Box, Type: K-Type Thermocouple, Usage: Liquids, Semi Solids, Tip Type: Immersion / Penetration, Rounded, Plug Color: Yellow, Plug Type: Sub-Mini (Thermocouple Plug), Probe Length: 18.000" (457.20mm), Probe Material: Inconel, Probe Temperature Range: -328 ~ 2282°F (-200 ~ 1250°C), Part Status: Active.