T22C106K125USS
T22C106K125USS Vishay Sprague
t22.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: T22S106K125CUS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Wet Tantalum
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.303" L x 0.280" W (7.70mm x 7.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 5.5Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.299" (7.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 125 V