Продукція > KEMET > T252A185K035CS
T252A185K035CS
T252A185K035CS Kemet
122892234820575kem_t2035_t252_axial.pdf
Виробник: Kemet
Cap Tant Solid 1.8uF 35V 10% (3.43 X 7.26mm) Axial (0.01%FR) 6 Ohm 125°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук