Продукція > KEMET > T252A565K015CS
T252A565K015CS
T252A565K015CS Kemet
kem_t2035_t252_axial.pdf
Виробник: Kemet
Cap Tant Solid 5.6uF 15V 10% (3.43 X 7.26mm) Axial (0.01%FR) 5 Ohm 125°C Bulk
Написати відгук