Продукція > KEMET > T252A565K015DS
T252A565K015DS
T252A565K015DS Kemet
kem_t2035_t252_axial.pdf
Виробник: Kemet
Cap Tant Solid 5.6uF 15V 10% (3.43 X 7.26mm) Axial (0.001%FR) 5 Ohm 125°C Bulk
Написати відгук