Продукція > KEMET > T252B336K015DS
T252B336K015DS
T252B336K015DS Kemet
kem_t2035_t252_axial.pdf
Виробник: Kemet
Cap Tant Solid 33uF 15V 10% (8.92 X 19.96mm) Axial (0.001%FR) 1.6 Ohm 125°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук