Продукція > KEMET > T252C226K050DS
T252C226K050DS
T252C226K050DS Kemet
kem_t2035_t252_axial.pdf
Виробник: Kemet
Cap Tant Solid 22uF 50V 10% (7.34 X 17.42mm) Axial (0.001%FR) 1 Ohm 125°C Bulk
Написати відгук