T25JA06G-K
T25JA06G-K Taiwan Semiconductor Corporation
pdf.php?pn=T25JA06G-K
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: 25A, 800V, STANDARD BRIDGE RECTI
Diode Type: Single Phase
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Technology: Standard
Supplier Device Package: TS-6P
Voltage - Peak Reverse (Max): 800 V
Current - Average Rectified (Io): 25 A
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.15 V @ 25 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 800 V
на замовлення 1500 шт:
Написати відгук
Description: 25A, 800V, STANDARD BRIDGE RECTI, Packaging: Tube, Package / Case: 4-SIP, TS-6P, Mounting Type: Through Hole, Diode Type: Single Phase, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Technology: Standard, Supplier Device Package: TS-6P, Voltage - Peak Reverse (Max): 800 V, Current - Average Rectified (Io): 25 A, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.15 V @ 25 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 800 V.