Продукція > KEMET > T262C106K035MS19797200
T262C106K035MS19797200
T262C106K035MS19797200 KEMET
KEM_T2036_T262_AXIAL.pdf
Виробник: KEMET
Description: 10.0UF 35.0V
Tolerance: ±10%
Features: High Reliability
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.289" Dia x 0.686" L (7.34mm x 17.42mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: C
Failure Rate: M (1%)
Grade: Military
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 35 V
Qualification: MIL-PRF-39003/9
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10.0UF 35.0V, Tolerance: ±10%, Features: High Reliability, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.289" Dia x 0.686" L (7.34mm x 17.42mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: C, Failure Rate: M (1%), Grade: Military, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 35 V, Qualification: MIL-PRF-39003/9.